fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Zarządzanie zespołem – lider XXI wieku

19 kwietnia 2018 @ 17:00 - 18:00

Darmowy
Jak zarządzać zespołem? Jak zarządzać młodym pokoleniem?

Zarządzanie zespołem to wyzwanie właścicieli firm, kierowników oraz liderów z różnych szczebli organizacji.

Jak zarządzać ludźmi w XXI wieku, aby byli zaangażowani w swoją pracę, zmotywowani i lojalni? To pytanie, które zadają sobie właściciele firm, menadżerowie, kierownicy projektów. Wiedzą oni, że współpracujący, kompetentny i ufający sobie zespół to największy zasób każdej firmy.

Jak więc przewodzić innym? Jak być inspiracją? Odpowiedź otrzymasz na wykładzie Joanny Bogielczyk “Zarządzanie zespołem – lider XXI wieku” podczas Dni Przedsiębiorczości Poznań  19 kwietnia 2018 roku o godz. 17.00 MTP – pawilon 11, iglica parter.

Zapiszesz się -> TU.

Dla kogo jest wykład “Zarządzanie zespołem – lider XXI wieku”?

Wykład dedykowany jest obecnym liderom oraz tym, którzy chcą nimi zostać. Jak zarządzać zespołem, w tym zespołem wielopokoleniowym?

Czego dowiesz się podczas wykładu “Zarządzanie zespołem – lider XXI wieku”?

 • Podczas prelekcji otrzymasz konkretne wskazówki jak skutecznie zarządzać ludźmi.
 • Joanna skupi się na przywództwie wartości i pokaże skuteczność tej strategii zarządzania zespołem, w tym zespołem młodych pracowników.
 • Dowiesz się, jak zbudować zespół pracowników, w którym każdy jest współodpowiedzialny za efekt końcowy.
 • Poznasz sprawdzone metody motywacji pracowników, reprezentujących różne pokolenia, oraz zwiększania ich zaangażowania.
 • Dowiesz się, jak wyznaczać kierunek i wizję przyszłości, która będzie dla innych inspiracją.
 • Wzmocnisz swoje umiejętności liderskie.
 • Zobaczysz, jak zarządzać zespołem, by skuteczniej wywierać wpływ.
 • Poznasz doświadczenia innych liderów, którzy stosując opisane przez Joannę Bogielczyk metody, zespolili ludzi w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami w jedną całość.

Jak się zapisać?

 • Wykład “Zarządzanie zespołem – lider XXI wieku” jest częścią bloku wydarzeń “Przedsiębiorczość jest kobietą” w ramach Dni Przedsiębiorczości Poznań.
 • Udział w wykładzie jest bezpłatny.
 • Zapiszesz się -> TU. Uwaga! Obowiązuje jedna rejestracja na cały blok “Przedsiębiorczość jest kobietą”.
 • Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Prelegent

Joanna Bogielczyk – trener rozwoju osobistego, trener biznesu i coach. Od ponad 10 lat zaangażowana w propagowanie idei rozwoju osobistego i przedsiębiorczości. Doradza jak skutecznie rozwijać siebie i własną firmę. Ekspert w dziedzinie sprzedaży, tworzenia silnej marki, budowania i zarządzania zespołem. Wspiera swoich klientów, potrafi zmobilizować do zmiany przekonań i czuwa nad wdrożeniem nowej wiedzy.
Specjalizacje, w których dzieli się swoją pasją i doświadczeniem, są jej znane z codziennej pracy. Sprawia, że klienci jej ufają, pracują z nią przez długie lata i polecają innym. Firma “Ekspert” Joanna Bogielczyk jest partnerem biznesowym małych i średnich firm, izb gospodarczych, administracji samorządowych, organizacji biznesowych oraz  organizacji pozarządowych. Jako ekspert zewnętrzny pomaga swoim klientom w lepszym poznaniu siebie, w ustaleniu strategii zarządzania całościowego, w rozwijaniu swojego potencjału tak, aby się nie wypalić.
Swoją wiedzą i doświadczeniem Joanna Bogielczyk dzieli się na blogu: http://bogielczykdlakobiet.com/blog/ oraz na kanale na YouTube https://www.youtube.com/channel/UC_iUFMyX5BSVBM79rlls3wQ.

Miejsce

MTP Międzynarodowe Targi Poznańskie
Głogowska 14
Poznań, 60-734 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.mtp.pl/pl/podr%C3%B3%C5%BC-i-pobyt/dojazd/
Skontaktuj się ze mną

Tekst nieczytelny? Zmień tekst. captcha txt
0

Wpisz i kliknij enter

Wizerunek eksperta w biznesie zwiększy Tobie ilość sfinalizowanych transakcji.Reklama na Facebooku - praktyczne warsztaty